Субота
04.05.2024
07:51
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Сайт вчителя математики Баранець Людмили Петрівни
Головна Реєстрація Вхід
Кабінет природничо - математичного циклу »
200 років
imagesап

Меню сайту

Категорії розділу
Новини сайту [3]
Новини освіти [33]

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше опитування
Ваш улюблений предмет
Всього відповідей: 38

Каталоги
каталог сайтів Каталог - Сайти шкіл та освітніх закладів Освітній портал GlavBoard.ru

Кнопка сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Положення про шкільні природничо-математичні кабінети

   Міністерством освіти розроблено положення, що визначає вимоги до матеріально-технічного обладнання та науково-методичного оснащення кабінетів з природничо-математичних предметів

   Норми положення про навчальні кабінети з природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема кабінети з біології, географії, математики, фізики, хімії є обов'язковими для використання в школах незалежно від типу та форми власності.

   Документ визначає, що основною метою створення шкільних кабінетів з природничо-математичних предметів є забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу.

   Створення природничо-математичних кабінетів має визначатися предметною специфікою, розміщенням приміщення та оснащенням засобами навчання та шкільним обладнанням.

   У загальноосвітніх навчальних закладах із малою наповнюваністю класів допускається використання навчальних кабінетів комбінованого типу (з двох предметів) за вимогами до упорядкування та удосконалення організаційно-педагогічних умов функціонування цих кабінетів.

   Затвердженим положенням також встановлені вимоги до матеріально-технічного забезпечення кабінетів, зокрема шкільних меблів, обладнання, устаткування та засобів, що забезпечують безпеку життєдіяльності.

Навчально-методичне забезпечення кабінетів з природничо-математичних предметів має складатися з навчальних програм, підручників, навчальних, методичних та навчально-наочних посібників, обладнання навчального, загального та спеціального призначення з відповідного предмета.

Документ встановлює вимоги до оформлення навчальних кабінетів, для чого зокрема передбачено створення навчально-методичних експозицій.

До експозицій відповідно до спеціалізації кабінету належать: державна символіка, правила роботи в кабінеті, портрети видатних учених галузі, таблиці сталих величин, основних формул, політична карта світу, політико-адміністративна карта України, фізична карта України тощо. Кабінети мають бути забезпечені приладами для вимірювання температури та вологості повітря.

Роботою кабінетів з ПМП керує завідувач, якого призначає директор навчального закладу своїм наказом з числа учителів вищої категорії або вчителів-методистів за профілем.

Завідувач кабінету має відповідати за належний стан обладнання, приладів, упорядкування, зберігання й використання навчально-наочних посібників та інших матеріальних цінностей кабінету.

Передбачається, що завідувач кабінету з ПМП може щороку подавати пропозиції щодо оснащення кабінету засобами навчання та шкільним обладнанням керівнику навчального закладу.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 22.01.2013

Форма входу

Пошук

Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Годинник

Календар

Архів записів

Корисні посилання

Друзі сайту